restauracja, catering, pokoje noclegowe

RESTAURACJA

LOKAL

Wolanka posiada restaurację która serwuje wyśmienite dania, można napisać nietuzinkowe. Fakt ten został zauważony przez jury Nowin, która w roku 2018 przyznała restauracji pierwsze miejsce za najlepszą kuchnię i najlepszego kucharza. Dania serwowane w restauracji opierają się głównie na menu kuchni staropolskiej. Sukces kuchni to przedewszystkim pracująca od lat kadra, znająca tajniki przygotowania posiłków i nowoczesne urządzenia gastronomiczne. Świeżość i jakość produktów to kryteria surowo przestrzegane przez personel. W codziennej ofercie oprócz menu głównego mamy danie dnia, dania dla najmłodszych i dania fit dla dbających o figurę. Miła, uśmiechnięta obsługa kelnerska zapewni na czas zamówiony posiłek.
Istnieje możliwość zamówienia obiadu przez telefon do firm, osób indywidualnych oraz instytucji. Nasza domena to zawsze ciepłe i smaczne.
Zamówienia na dowóz przyjmowane są od godzinach 8:30 do 16:30.
Lokal czynny codziennie od godziny 9:00 – do 22:00.

Lunar-CMS-obrazek-19
Lunar-CMS-obrazek-20
Lunar-CMS-obrazek-21
Lunar-CMS-obrazek-10

CATERING

W ramach usług restauracyjnych lokal "Wolanka" prowadzi catering. Doświadczenie kulinarne zatrudnionej kadry, która gotuje z pasją i ze smakiem, pozwolą na przygotowanie dla Państwa smacznych dań cateringowych. Bogate menu, wyszukane smaki i profesjonalna obsługa kelnerska zapewni udaną imprezę. Staramy się do każdego zlecenia tego typu podchodzić indywidualnie i uważnie słuchamy potrzeb naszego klienta. Nowoczesny sprzęt gastronomiczny zapewni, że dania zostaną podane w odpowiedniej temperaturze, a obsługa ma za zadanie przygotowania i podania ich w niepowtarzalnej aranżacji.


Cateringowo obsługujemy takie imprezy jak:

  • imprezy integracyjne i promocyjne,
  • konferencje, szkolenia, kongresy,
  • uroczystości jubileuszowe,
  • wesela,
  • chrzciny, komunie,
  • i inne.