restauracja, catering, pokoje noclegowe

O NAS

Restauracja WOLANKA istnieje od 1992 roku. Prowadziła ją Janina Bujak, która niestety zmarła i teraz prowadzi ją syn Marcin Bujak.

Posiadamy trzy przestronne sale w których mamy 120 miejsc siedzących. Głównie oferujemy kuchnie polską. Od lat dbamy o podniebienia naszych klientów oferując potrawy o doskonałych walorach smakowych i odżywczych, przygotowane z pewnych i wysokiej jakości produktów. W swojej karcie mamy bardzo duży wybór dań, więc zarówno dzieci jak i bardziej wymagający klienci znajdą coś dla siebie.

Mistrzowie Smaku to pierwszy konkurs w którym braliśmy udział i jesteśmy dumni z osiągniętego sukcesu. Obecnie w naszej restauracji pracuje 14 osób.

Lunar-CMS-obrazek-13

Organizujemy przyjęcia okolicznościowe (chrzciny, komunie, wesela itp.) oraz dowozimy dania do klienta. Podczas organizacji przyjęć wsłuchujemy się w sugestie i wymagania organizatorów, przygotowując najbardziej wyszukane dania kuchni z różnych zakątków świata.

Dzięki zaangażowaniu całej załogi ciągle się rozwijamy
i zaskakujemy gości nowymi daniami.
Podczas kilkuletniej działalności przygotowywaliśmy kateringi dla wielu znanych osób ze świata muzyki, kultury, rozrywki, sportu i polityki.

Marcin Bujak jest kucharzem od 2004, który uczył się sam na początku pod okiem swojej mamy.

"Brałem udział w wielu kursach, szkoleniach jak i stażach. Jednym z najważniejszych był staż w Mandarin Oriental Hyde Park London pod okiem wybitnych szefów kuchni. Nauczyłem się tam wiele (jak komponować ciekawe potrawy). Podczas tego stażu miałem przyjemność gotowania z wybitnymi kucharzami dla Królowej Elżbiety II. Chef Marcin (tak mnie zwą).

 

Lunar-CMS-obrazek-16

Jestem ceniony za swoją pomysłowość w tworzeniu potraw i zaangażowanie w pracy. Podczas dotychczasowej mojej „kariery” gotowałem dla wielu wybitnych i znanych w Polsce osób - zawsze wszystkim smakowało.
Praca w kuchni wymaga dużego poświęcenia, ale za to jest się bardzo dumnym z tego jak klient jest bardzo zadowolony
i wraca do nas – to jest to !!!
Wielkie zasługi w tym wszystkim ma też najbliższa rodzina".