restauracja, catering, pokoje noclegowe

OFERTA

WESELA

Restauracja "Wolanka" to fantastyczne miejsce i posiadające duże doświadczenie w organizowaniu imprez weselnych. Wyśmienita kuchnia, zgrany zespół kelnerski, odpowiednio dobrany wystrój wnętrza sprawi, że wesele zostanie na długo w pamięci gości i będzie mile wspominane. Posiadamy gotowe rozwiązania, ale też bacznie słuchamy życzeń Państwa Młodych dotyczących menu i przebiegu całej imprezy.


Sala weselna w naszym lokalu może pomieścić max. do 120 gości. Sala bankietowa jest klimatyzowana i zapewnia odpowiednią temperaturę nawet w najgorętsze dni lata. Na życzenie Młodej Pary przygotowujemy stół wiejski, na którym znajdziecie Państwo smaki naszego regionu.
Do dyspozycji Nowożeńców oddajemy apartament – gratis. Dla gości w okresie letnim jest do dyspozycji ogródek. Natomiast po wyczerpującej imprezie dla chętnych mamy do dyspozycji pokoje noclegowe.
Dzieci do lat 3 gratis, 3 – 10 lat to połowa ceny miejsca.
Koszt przyjęcia od jednej osoby: 120 – 150 zł.

Lunar-CMS-obrazek-26

IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE

W restauracji Wolanka są organizowane: chrzciny, komunie, imprezy okolicznościowe typu imieniny, urodziny, imprezy firmowe. Trzy sale w pełni klimatyzowane pozwalają na przygotowanie równocześnie mniejszych bankietów. Każdej imprezie zapewniamy przy tym komfort i intymność. Zajmujemy się odpowiednią aranżacją i organizacją każdego spotkania.


Zadowolenie i satysfakcja naszych gości  jest dla nas najważniejsze.


Zrobimy wszystko aby zadowolić nawet najbardziej wymagające podniebienia. Nasze potrawy są przygotowywane tylko od sprawdzonych dostawców produktów dlatego są świeże i pełnowartościowe. Przygotowanie ich ze znajomością kuchni staropolskiej daje gwarancje udanej imprezy. Szeroki asortyment napojów alkoholowych i bezalkoholowych zapewni udany klimat uroczystości.

Lunar-CMS-obrazek-5
Lunar-CMS-obrazek-6
Lunar-CMS-obrazek-7
Lunar-CMS-obrazek-18

SALA KONFERENCYJNA

W naszym lokalu do dyspozycji firm dla spotkań biznesowych, szkoleń oraz konferencji posiadamy odpowiednio przygotowaną salę. Pomieszczenie wyposażone jest w rzutnik, ekran, wifi, klimatyzację, flipchart. Do dyspozycji gości jest serwis kawowy, istnieje także możliwość zamówienia po wykładach lunch. Ułożenie stołów i krzeseł według życzenia klienta. Sala może pomieścić do 40 osób.